KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14818530
nr 1481 8530
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Etsning, Nytorget. Signerad, numrerad 59/100, daterad 1917. Bildmått: 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 42x35 cm
Utrop:
500 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:43:20
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg